Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Złomujemy wszystkiego rodzaju pojazdy i samochody wszystkich marek. Auta poddajemy w pełni bezpiecznemu oraz legalnemu procesowi kasacji. Gdy Twój pojazd uległ upływowi czasu i często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do dalszego użytku, zadzwoń do nas by pozbyć się tego zmartwienia. Pozbędziesz się problemu, a za zezłomowany samochód zasilisz swój budżet domowy.

ZŁOMOWANIE AUT WARSZAWa - Targówek

Auto kasacja Warszawa – Targówek na  to nasz główny filar działalności. Gdy sprzedaż auto naszej firmie to masz gwarancję legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części pierwsze zachowując najwyższe europejskie standardy .

AUTOKASACJA WARSZAWA - Targówek

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W WARSZAWIE - Targówku?

Do naszej firmy może trafić każdy samochód. Złomowaniu i auto kasacji w Warszawie – Targówku poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek, bez względu na ich stan czy zastosowanie. Działamy zgodnie obowiązującymi wytycznymi, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.